Hakkımızda

SBY DANIŞmANLIK

PROFESYONEL TERCÜME VE İNSAN KAYNAKLARI

Hastanelere Çevirmen Hizmetimiz;

Hasta ile doktor ve hastanın ailesi arasındaki iletişimi kurabilmek için tercümanlar hastanelerde görev almaya başladılar. Tercümanlarımız yeminli olup konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Tercümanlar günlük, haftalık veya aylık gibi hastanın tedavi sürecine göre hastanelerde görevlendirilmektedirler.

Tercüme işlemleriniz de hızlı, kaliteli ve garantili çeviri hizmeti sunuyoruz.

Yurtdışından gelen hastalarınızın hastane içerisindeki tüm tıbbi süreçlerinde uzman tercüme ekibimiz hastalarınızın yanında çeviri süreçlerini gerçekleştirerek, tıbbi süreçleri organize ediyor, hastalarınızın kurum içerisinde zorluk çekmeden tedavi süreçlerini gerçekleştirmesine yardımcı olarak hasta memnuniyetinin artmasını sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılı Tercüme Hizmetleri;

SBY Danışmanlık tüm dünya dillerinde medikal anlamda sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan , tecrübeli tercüman ve idari kadrosuyla medikal anlamda sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir.

Hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen  kurumların güvenle başvurduğu bir tercüme merkezidir.

Medikal anlamda uzmanlık gerektiren çeviri işlerinizde hata ihtimalini minimuma indirmek için tüm tercümeleriniz alanlarında uzman tercümanlar tarafından çevrilip, editör kontrolünden geçer. Böylece hem iş ortaklarınız hem de yasalar karşısında yaşanılacak muhtemel sorunların önüne geçmiş olursunuz.

İnsan Kaynakları Süreçleri;

Tüm bu tercüme işlerimizin yanında sektörle bağlantılı olarak, geniş İnsan Kaynakları kadromuzla bir çok Hastane ve tıp merkezine personel ve bordrolama hizmeti sunmaktayız.

Tam zamanlı , yarı zamanlı ve günlük destek personeli olmak kaydıyla hastanelerimizin ihtiyaçları dahilinde alanında tecrübeli personelleri kurumlara yönledirerek İK süreçlerinde destek vermekteyiz.

Çalıştığımız kurumların  katkısıyla tercüme ve İnsan Kaynakları Danışmanlık piyasasına yön veren yeniliklerimiz, her geçen gün artan nitelikli tercüman ve idari kadro çalışanlarımızla, güçlü teknik altyapımız ve maliyetlerinizi en aza indirecek çözümlerimiz ile deneyimlerimizi paylaşmaya sizi de davet ediyoruz…

VİZYONUMUZ

Çağımızın gerekliliklerine uygun en ileri teknolojiyi uzman kadromuz ile bir bütün haline getirerek, geniş kitlelere ulaşabilecek yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

MİSYONUMUZ

Tercüme ve İnsan Kaynakları alanlarında verdiğimiz hizmetin önemini biliyor, çağdaş, bütüncül kalite anlayışı içerisinde müşterilerimizin değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmaktır.

  • Profesyonel Tercüme Hizmeti
  • Hızlı, Kaliteli ve Garantili Tercüme
  • İnsan Kaynakları ve Tercümanlık Hizmeti
RussiaEnglishGermanTurkeySaudi Arabia