Kadıköy / İstanbul

УСЛУГИ ПИСЬМЕННОГО И УСТНОГО ПЕРЕВОДА ДЛЯ БОЛЬНИЦ

PROPERTY DETAIL

Tercüman Türü
Yeminli Tercüman

Tarih
30 Kasım, 2019

Tercüman
Yeminli Tercüman

Çeviri Türü
Yazılı çeviri
Sözlü Çeviri

Hastanelere tercüman ve YAZILI ÇEVİRİ HİZMETİ

Ülkemiz yurt dışından bir çok alanda hasta kabulüne başladı. Hatta o kadar ki sağlık turizmi Türkiye için yaz turizmini neredeyse geçer duruma geldi. Sağlık sektöründeki yeni yapılanma devletimizin desteği ve donanımlı hastanelerle hekimlerin varlığı başta Arap dünyası olmak üzere Asya, Afrika, Doğu Avrupa gibi ülkelerin vatandaşlarını ülkemize çekmeye devam ediyor. Sektör bu kadar rağbet görürken her hasta için hastaneye tercüman ve hastanedeki hizmet dökümanları için hastanın anadiline uygun veya sigorta şirketi ihtiyacına göre belirlenen bir dile yazılı çeviri  ihtiyacı da doğmaya başladı.

Hastanelere Çevirmen Hizmeti

Hasta ile doktor ve hastanın ailesi arasındaki iletişimi kurabilmek için tercümanlar hastanelerde görev almaya başladılar. Tercümanlarımız yeminli olup konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Tercümanlar günlük, haftalık veya aylık gibi hastanın tedavi sürecine göre hastanelerde görevlendirilmektedirler.

 

Tıbbi Rapor çeviri Hizmetleri

Hastanelere başvuran yabancı uyruklu hastalarınızın tıbbi raporlarını tıbbi dile uygun en iyi şekilde çevirisi yapılmaktadır. Onam formları, epikriz raporları, anamnez raporları, laboratuvar ve radyoloji raporları dahil olmak üzere profesyonel ekibimizce tüm çeviri süreçleri hızlı ve tıbbi dile uygun olarak çevrilmektedir.  Bunların yanı sıra hastaların yurtdışı sigorta şirketine bildirilmesi gereken rapor, proforma fatura ve faturaların çevirisi özele yapılmaktadır.

ЗАПРОСИТЕ ЦЕНОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

    RussiaEnglishGermanTurkeySaudi Arabia