Sözlü Çeviri Hizmeti

SÖZLÜ ÇEVİRİ

Tercüme Türü
Sözlü Tercüme

Tercüman Türü
Yeminli Tercüman

Tercüme Dilleri
Tüm Dünya Dilleri

Hizmet Türü
Sözlü Çeviri

Kuruluş Türü
Sağlık Kurumları
İlaç Sanayi
Dış Ticaret Firmaları
İhracat Firmaları

Organizasyon Türü
Kongre
Tanıtım
Toplantı
Konferans
Seminer
Panel
Fuar

SÖZLÜ ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Sözlü çevir esas itibari ile herhangi bir dilde yapılan sözlü telaffuzun hedeflenen dil’e anlamını bozmadan anlık olarak çevrilmesidir. Sözlü çevri hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Sözlü çeviri hizmetleri Sağlık kuruluşları ve yurtdışında ticari anlaşmalar yapan birçok şirket için önem arz etmektedir.

Sağlık kuruluşları: Sağlık Turizmi için gelen ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için yanlarında sağlık sistemini iyi bilen deneyimli tercümanlar istemektedirler. Ticari şirketler ise Türkiye ye ziyaretlerine gelen iş ortakları ile güçlü bir diyalog kurmak için profesyonel sözlü çevir hizmetine ihtiyaç duyarlar. Bu noktada SBY danışmanlık profesyonel hizmet anlayışı ile hastanelere ve ticari firmalara güvenli ve kaliteli hizmet sunar.

HANGİ ALANLARDA SÖZLÜ ÇEVİRİ HİZMETİ VERİYORUZ.

Devlet ve Üniversite Hastaneleri

Özel Hastane ve Tıp Merkezleri

İlaç Sanayi ve İlaç Firmaları

Yurtdışı İhracat ve İthalat Firmaları (Teknik Çeviri)

Uluslar Arası Organizasyonlarında (Kongre, Tanıtım, Toplantı, Konferans, Fuar, Seminer ve Panel) tüm dünya dillerinde sözlü çeviri hizmeti sunmaktayız.

SAĞLIK KURULUŞLARINDA SÖZLÜ ÇEVİRİ HİZMETİ

Bildiğiniz üzere Türkiye ye sağlık turizmi için birçok ülkenden insanlar gelmektedir. Başlıca gelen ziyaretçi türleri: Sağlık Turizmi, Medikal Turizmi, Yaşlı Turizmi ve Engelli Turizmi olarak belirlenmiştir.

Türkiye sağlık turizminde önemli bir noktaya gelmiştir. Sağlık sektöründeki yeni yapılanma devletimizin desteği ve donanımlı hastanelerle hekimlerin varlığı, Arap dünyası başta olmak üzere Asya, Afrika, Doğu Avrupa gibi ülkelerin vatandaşlarını ülkemize çekmeye devam ediyor.

SBY danışmanlık, sağlık kurum ve kuruluşlarına ihtiyacı olan süreler içerisinde, tüm dünya dillerinde sözlü çeviri hizmeti vermektedir.

Yurtdışından gelen ziyaretçilerinizin Türkiye ye gelişinden en son gün gidişine kadar tüm sözlü çeviri süreçlerde profesyonel çeviri hizmeti sunar.

İLAÇ SANAYİ VE İLAÇ FİRMALARI

SBY danışmanlık ilaç sanayi alanında uzman tercüman ve çevirmenleri ile tüm dünya dillerinde teknik çeviri hizmeti vermektedir. Yurtdışından gelen misafirlerinizin tüm organizasyonlarını profesyonel çevirmenlerimiz ile planlayabilirsiniz. Teknik çeviri alanında profesyonel sözlü çeviri hizmeti sunmaktayız.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

    RussiaEnglishGermanTurkeySaudi Arabia